Haber

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, semt pazarında esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Eğriçam Mahallesi’ndeki semt pazarında pazar esnafıyla kahvaltıda buluştu, ardından pazar alanını gezerek vatandaşlarla buluştu.

Esnaf ve haneleri sık sık ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, geçtiğimiz günlerde Eğriçam Mahallesi’ndeki semt pazarını gezdi. Önder Özyiğit, hem esnafı hem de vatandaşları tek tek dinleyerek talep ve tekliflerini aldı. Lider Abdullah Özyiğit’e, Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Abdulhalim Batur, Eğriçam Mahalle Muhtarı İbrahim Önel, Batıkent Mahalle Muhtarı Bahri Tuncer ve İnönü Mahalle Muhtarı Adnan Giray Atilla eşlik etti.

Gittikleri her yerde halkın beğenisini karşılamanın gururunu yaşadıklarını belirten Başkan Özyiğit, “Şehrimizin sorunlarını hep birlikte çözmek ve Yenişehir’i daha yaşanılır bir yer haline getirmek için her zaman birlikte çalışmalıyız. Ortak akılla iş yapıyoruz, Halkı dinliyor, farklı görüşlerine saygı duyuyor ve önemsiyoruz. Bizim belediyecilik anlayışımızda katılımcılık var. Bugün mahalle pazarımızı ziyaret ederek pazarcılarımız ve vatandaşlarımızla buluştuk. Hemşehrilerimizle güzel bir diyalog içerisindeyiz. Gittiğimiz her yerde memnuniyeti görmenin ve takdir edilmenin gururunu yaşıyoruz.

Mersin Esnaf Odası Başkanı Abdulhalim Batur ise, “Belediye Başkanımız Abdullah Özyiğit bugüne kadar bizi hiç geri çevirmedi. Sürekli olarak sorunlarımızı analiz ederek her zaman yanımızda olduğunu gösterdi. Kendisine tüm halkımız adına teşekkür ediyorum” dedi. Pazar esnafı.”

kocakoy-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu